Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Koronavirus >

NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks

NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks

Cena:

199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks: Výrobcem nanofiltrů je nanotechnologická firma Nano Medical s.r.o., v jejímž čele stojí známá průkopnice nanotechnologií v České republice Marcela Munzarová. Vysoká prodyšnost filtru NANO MED.CLEA...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem NanoSPACE.cz , budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem NanoSPACE.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks - popis

Výrobcem nanofiltrů je nanotechnologická firma Nano Medical s.r.o., v jejímž čele stojí známá průkopnice nanotechnologií v České republice Marcela Munzarová. Vysoká prodyšnost filtru NANO MED.CLEAN zajišťuje snadné dýchání. Výrobcem roušek a nanovlákenného filtru je firma Nano Medical s.r.o., která je členem ANP ČR.
Nanovlákenné filtry NANO MED.CLEAN* NANO MED.CLEAN filtr s filtrační účinností 99,9 % virů a bakterií
* unikátní a účinný materiál AntiMicrobe Web R, jejímž autorem je technoložka Marcela Munzarová
* snadno vyměnitelný, jednorázový, neobsahuje toxické látky
* maximální výdrž až 12 hodin
* certifikace CE - příslušenství zdravotnického prostředku
Jak funguje nano filtr?
Nano filtr je vyroben z bariérové nanotextilie s nanovrstvou, která funguje na principu mechanické bariéry. To znamená, že velikost otvorů v nanovlákenné membráně je tak malá, že jimi vir, bakterie či jiná submikronová částice neprojde.
Jak dlouho můžu používat jeden nano filtr?
Účinnost filtru klesá s dobou nošení, optimální ochranu poskytuje 12 hodin. Jakmile filtr zvlhne, svou schopnost ztrácí. Opotřebení filtru je závislé na intenzitě dýchání, například při sportu či fyzické zátěži doporučujeme měnit po 2-3 hodinách.
Jak poznám, že je filtr v roušce neúčinný?
Jakmile pocítíte, že se vám ve vaší roušce s filtrem hůře dýchá, je to známka toho, že je filtr zanesený. V ten okamžik doporučujeme filtr vyměnit.
Návod na vložení výměnného nanofiltru* Před použitím filtru si umyjte ruce či použijte dezinfekci.
* Filtr vložte do čisté bavlněné roušky s kapsou.
* Během nošení na roušku ani filtr nesahejte.
* Po sundání roušky filtr vyjměte a hned ho vyhoďte do směsného odpadu.
Do jaké roušky je filtr vhodný?
Pro maximální filtraci doporučujeme nano filtry používat spolu s rouškou Nano Med. Clean. Filtrační schopnost vždy závisí na těsnosti roušky.
Velikost filtru
11,7 x 15,6 cm

UpozorněníProdejce nepřijímá odpovědnost, ať přímou nebo nepřímou, za škody (včetně ušlého zisku nebo ztráty dobré pověsti) způsobené nesprávnou aplikací či použitím materiálu.O firmě Nano MedicalNano Medical je dceřiná společnost české firmy Trioly s.r.o. a sídlí v Liberci. Za firmou stojí významná česká nanotechnoložka a spoluautorka desítek patentů a užitných vzorů Marcela Munzarová. Marcela Munzarová se nanotechnologiemi a průmyslovým využitím nanovláken zabývá více než 15 let a stála u zrodu Asociace nanotechnologického průmyslu. Vystudovala Vysokou školu strojní a textilní v Liberci a dnes patří k největším českým osobnostem v oblasti nanovlákenných materiálů.

Výrobce Nano Medical

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Popelnice nebo Tepelná čerpadla, Příslušenství k pípám, Ptačí budky.